Pokój z widokiem na las

Ten pokój od zawsze był moim ulubionym. Pomimo ciągłego zmagania się z bałaganem i chaosem, to jego najbardziej lubiłam dekorować, Zmieniać sezonowo plakaty i szurać meblami. Odgruzowywać i układać rzeczy. W końcu to nie tylko dla siebie samej taka wieczna robota, ale i dla najukochańszych - dwóch żadnych wiedzy i zabaw synków. A wyzwanie z nimi niełatwe, bo trudno sprostać gustom tych dwóch rozbrykanych chłopaków, których dzieli ponad cztery lata różnicy wieku. Kiedy jeden już dawno porzucił w kąt misie, spędzając czas przed ekranem komputera lub nad książką, a drugi - drepcząc za starszym bratem krok w krok - dalej stawia budowle z klocków i słucha bajek do snu.

Jest jednak jeden obszar, który z zapałem wspólnie eksplorują - przyroda, a zwłaszcza leśne zwierzęta. Obaj z błyskiem w oku słuchają historii wujka o stadach wilków w Bieszczadach i oglądają programy o ptakach, wypatrując ich potem w okolicznych parkach. Pokusiłam się więc, aby na ten końcowy czas przed przeprowadzką, w którym chłopcy muszą jeszcze dzielić się jednym pokojem, tchnąć w niego jednocześnie odrobinę pasji i spokoju. Zwierzęta, które tak kochają zagościły więc na ścianie, na plakatach z Poster Store. Ich obrazy w stonowanych barwach i dębowe ramki wprowadziły ciepło do pokoju, stając się kreatywnym tłem zarówno do nauki, jak i zabawy. 

Niezwykle uroczo w tym miejscu wpasowały się zwłaszcza drewniane wieszaki na plakaty. Sprawiły, że zawieszone na nich obrazy zwierząt wyglądają jak tablice edukacyjne rodem ze szkolnej sali od biologii. A wymiar ten jest wręcz podwójny, bo poszczególne gatunki są podpisane i ich nazw uczę chłopców (i siebie) po angielsku. Plakaty te zostały wydrukowane na wysokiej jakości, twardym, ekologicznym papierze, który bez trudu wytrzyma wszelkie dziecięce lekcje. A patrząc co się dzieje teraz w Polsce i na świecie, zapewne będzie ich w tym pokoiku jeszcze sporo.

Chłopcy już się nawzajem przekupują, który plakat znajdzie się w ich nowych pokojach po przeprowadzce. Ja na pewno zamówię ich jeszcze więcej. W Poster Store jest ich od groma - piękne i niedrogie - w każdym stylu, do wyboru do koloru. Do pokoju dzieci i do naszej sypialni. Do kuchni i do łazienki zresztą też (wieloryby!). 

Dla mnie nie ma bowiem nic przyjemniejszego (i tańszego), niż pokazywanie własnego stylu i dekorowanie pomieszczeń za pomocą obrazów. Zwłaszcza dzięki Poster Store i ich ogromnemu bankowi inspirujących galerii oraz coraz to nowym, wtorkowym kolekcjom plakatów. 

 

Nie ma nic przyjemniejszego i tańszego - także dla Was!

Zwłaszcza z rabatem 35% na wszystkie ich plakaty i obrazy :D 

Przy składaniu zamówienia wpiszcie tylko kod: littlenest35 

Rabat jest ważny do 8 grudnia do północy i nie obejmuje kategorii Selection oraz ramek. 

 

 Ja już nie mogę się doczekać tych wszystkich pustych ścian do zapełnienia. Tyle radości! 

 

Komentarze

 1. Cudowne plakaty! Bardzo podoba mi się taki przyrodniczy wystrój pokoju dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Leśne motywy są piękne i uniwersalne :)

   Usuń
 2. Super wpis! Wspaniała aranżacja

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny klimacik powstał, bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi sie w nim takie akcenty natury. Sama ostatnio dekoruje pokoj dla mojej córki i równiez postanowiłam wprowadzić w nim sporo obrazów i plakatów przedstawiajacych polską nature, szczególnie, ze w dzisiejszych zabieganych czasach kontakt z naturą pozwala mi zachować równowagę oraz spokój wewnętrzny.

  Podobają mi się szczególnie plakaty przedstawiające ptaki polskie. Razem z mężem mamy wielką pasję, ornitologię i staramy sie ją zaszczepić również w córce. Córka ma 5 lat i obecnie bezbłędnie rozpoznaje ptaki.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

MÓJ INSTAGRAM - PLISZKA MONIKA

Copyright © My little nest